O nás

Dom farieb – predajne

PPG Deco Slovakia, s.r.o. je samostatnou obchodnou jednotkou spoločnosti PPG Industries so sídlom v Pittsburgu v USA. Vznikla 1. júla 2011 zlúčením troch existujúcich spoločností: Kolormax s.r.o. (veľkoobchod), KolorMat s.r.o. (maloobchod) a Primalex Slovakia, s.r.o. Hlavná oblasť pôsobenia je zameraná na náterové hmoty.

V súčasnosti sa v rámci veľkoobchodu (spoločnosť disponuje 2 logistickými centrami a to v Rakoľuboch a v Petrovanoch) naďalej zaoberá distribúciou výrobkov vlastných značiek (PRIMALEX, BALAKRYL, JOHNSTONE´S, BONDEX a PRAKTIK) vyrobených v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Dánsku a v Anglicku, ako aj predajom produktov významných dodávateľov. Zároveň má na Slovensku vybudovanú najväčšiu maloobchodnú sieť predajní pod názvom DOM FARIEB.

V sieti maloobchodných predajní DOM FARIEB môžu nakupovať tak koncoví zákazníci, ako aj stavebné a realizačné spoločnosti, ktoré keď sa zaregistrujú, môžu nakupovať za rovnako výhodných podmienok vo všetkých Domoch farieb v rámci Slovenskej republiky.

V súčasnosti je spoločnosť PPG jedným z najvýznamnejších globálnych dodávateľov a výrobcov farieb, náterových hmôt, optických produktov, špeciálnych materiálov, chemikálií, skla a sklolaminátov.

Dom farieb

Vízia spoločnosti

Spoločnosť PPG Deco Slovakia, s.r.o. chce byť aj naďalej uznávanou, dynamickou a modernou spoločnosťou, ktorá je trhovým lídrom v oblasti predaja dekoračných náterových hmôt a to tak vo veľkoobchodnej ako aj maloobchodnej činnosti.

Rozvoj spoločnosti je orientovaný na dlhodobú finančnú stabilitu, zvyšovanie trhového podielu v segmente dekoračných náterov v ekonomickom prostredí trhovej ekonomiky a na zabezpečovanie trvalého zvyšovania spokojnosti tak zákazníkov, ako aj samostatných zamestnancov spoločnosti.

späť